ART / Lithographs / Graphic art 11015551
nr 1101 5551
GRAPHIC ART
Richard Mortensen, 49/100, composition, sheet: 50x65, pappersskada.
Richard Mortensen, 49/100, Komposition, bladets mått: 50x65
Condition: pappersskada
2000
SEK 300
Monday April 10 2017
at 19:29:37
10/4 15:15:28